Co nabízí víkendový pobyt?

Připadá vám, že neustále něco nestíháte? Zkuste na okamžik zapomenout na všechny důležité a nedůležité povinnosti. Dopřejte sobě a svému partnerovi společný víkendový pobyt pro dva. V cizím prostředí přijdete na nové myšlenky, kdy zapomenete alespoň na chvíli na běžné starosti a každodenní problémy. Nechte se obskakovat, nechte svou mysl volně plynout a vy se věnujte jen tomu, co vás baví a naplňuje. Prožijte víkendový pobyt pro dva se slevou až 60 %.

Co všechno vás čeká na víkendovém pobytu?

Víkendové pobyty jsou pobytové balíčky připravené hoteliéry tak, aby vám hotel nabídl maximální pohodlí, komfort a představil své služby. Obvykle se jedná o pobyty se snídaní či polopenzí, s wellness službami (sauna – finská, suchá, whirpool, bazén, koupelnové zábaly, pivní a vinné koupele), bowlingem a se slevami na další služby hotelu (kadeřník, kosmetika, masáže). Víkendové pobyty obvykle začínají v pátek a končí v neděli, v nabídce se ovšem objevují i zkrácené, dvoudenní víkendové pobyty, tzn. pobyty od soboty do neděle.

Zda prožijete víkendovou dovolenou na hotelu, kde necháte své tělo hýčkat a rozmazlovat odborníky a wellness procedurami nebo vyrazíte s partnerem do okolí hotelu za turistikou, cyklistikou, či za poznáním blízkých památek a měst, je jen na vás. V zimních měsících je možné využívat lyžařských sjezdovek či běžkařských tratí, které se obvykle nacházejí nedaleko hotelů. Víkendový pobyt může být různorodý v každém ročním období.

Na slevovém portále NewGo.cz se specializují na zlevněné pobyty v České a Slovenské republice. Je zde široká nabídka různých typů pobytů. Vzhledem k rozmanité a členité krajině u nás i u našich sousedů na Slovensku je výběr kterékoliv lokality dobrou volbou. V případě, že se chceme zaměřit na konkrétní vykonávanou činnost v rámci pobytu, je třeba pečlivěji vybírat cíl vaši víkendové dovolené.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.