Dovolená v Česku se slevou

Rok se s rokem sešel a opět nastává zimní čas, na který se těší nejen milovníci zimních sportů. Čas, kdy vyrážíme za dobrodružstvím na bílé stráně, kde získáme novou energii, užijeme si sluníčka a povznášející volnosti při pohledu na svět z vrcholků hor. To zajisté není vše, co na lyžaře a snowboardisty čeká a co je na horách neustále fascinuje a přitahuje. Vyberte si z nabídky atraktivních zimních pobytů, z mozaiky středisek a termínů ten pravý pro vás. Využijte slevy na pobyty na horách a prožijte skvělé lyžařské zážitky.

Na zimní dovolené v Česku dostanou návštěvníci vše, co potřebují pro ideální zimní pobyt. Dobře upravené sjezdovky, komfortní ubytování v jejich blízkosti, a to vše za velmi lákavé ceny. Rodiny s dětmi a nezkušení lyžaři mohou využít služeb profesionálně vyškolených instruktorů. Také zdatní lyžaři si přijdou na své na náročnějších sjezdovkách. Upravené běžecké tratě, které vedou krásnou přírodou, jsou lákadlem pro milovníky běžkování. Odpočinout si můžete na uvolňujících wellness procedurách nebo v sauně. Vydejte se na Šumavu, do Krušných hor, Beskyd nebo Jeseníků a poznejte krásy Česka a českých hor.

Zima na Šumavě

Rozsáhlé šumavské pohoří se rozkládá na hranicích Česka, Bavorska a Rakouska a řadí se mezi nejstarší pohoří Evropy. Velký Javor, který dosahuje výšky 1456 m, je nejvyšší horou Šumavy a nachází se na německé straně. Široké možnosti zimní rekreace ocení jistě každý. Zavítat můžete hned do několika lyžařských středisek, například Zadov a Železná Ruda nebo za hranicemi s Rakouskem do oblíbeného střediska Hochficht.

Vydejte se s rodinou a přáteli na zimní dovolenou a prožijte společné chvíle v krásném prostředí zasněžených hor. Užijte si dny plné pohody, odpočinku a načerpejte novou sílu a energii do dalších dní. Nadechněte se krásně čistého horského vzduchu a zapomeňte na všední starosti. Neváhejte a využijte slevy na pobyty na horách a prožijte nezapomenutelné chvíle.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.