Jak nakupovat na slevovém portálu

Rádi byste si dopřáli chvíli odpočinku, ale jezdit každou chvíli na dovolenou je příliš drahé? Pak jste možná ještě neslyšeli o slevových portálech, na kterých můžete zakoupit dovolenou se slevou i více než 50 %! Cestovat prostřednictvím slevových portálů se opravdu vyplatí – nejenže můžete značně snížit své náklady na dovolenou, ale navíc poznáte nová místa, která jste ještě v České republice nenavštívili, nebo se můžete vydat na dovolenou v zahraničí.

Na českém trhu lze najít pestrou nabídku různých slevových portálů – některé z nich nabízejí směsici slev zboží, restaurací, služeb a také cestování. Naproti tomu jiné slevové portály se zaměřují výhradně na slevy na cestování. Naleznete zde tedy slevy na zájezdy k moři, slevy na lyžování, slevy na wellness a lázně, slevy na výlety, slevy na romantické pobyty pro páry, slevy na víkendové pobyty, slevy na turistiku apod. Jedním z takovýchto slevových portálů je NewGo.cz, který naleznete na webové stránce www.newgo.cz.

Postup nákupu na slevovém portálu

Nákup dovolené prostřednictvím slevového portálu je poměrně jednoduchý, ovšem od nákupu na klasickém e-shopu se trochu liší. Pokud jste ještě nikdy na slevovém portálu nenakupovali, tento článek je přesně pro vás!

Principem slevových portálů je prodej tzv. voucherů, což jsou poukazy na dovolenou, pobyt, případně na zboží nebo službu. Tento poukaz, který zakoupíte s mnohdy velmi výraznou slevou, následně uplatníte u poskytovatele slevy. V praxi to tedy funguje tak, že si například v případě dovolené zakoupíte voucher na víkendový pobyt v horském hotelu. Poté, co voucher zaplatíte a dorazí vám na e-mail, rezervujete si termín pobytu u daného hotelu (telefonicky, online formulář, e-mailem). Při rezervaci uvedete kód zakoupeného poukazu (slouží k ověření vaší platby) a pak už stačí jen přijet na svůj pobyt. V některých případech stačí nahlásit kód poukazu až po příjezdu – záleží na domluvě s daným hotelem, nebo CK.ód poukazu až po příjezdu – záleží na domluvě s daným hotelem, nebo CK.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.