Tipy na dovolenou na pobřeží Španělska

Španělsko, neboli také Španělské království, je krásnou slunnou zemí, která se pyšní pestrou kulturou, nádhernými památkami i malebnou přírodou, která sem každoročně láká turisty nejen z naší republiky, ale z celého světa. Plánujete- li i vy prožít dovolenou na plážích Španělska, pak využijte srovnávač zájezdů NewTravel.cz, pomocí nějž můžete jednoduše a rychle porovnat ceny zájezdů do Španělska na jednom místě.

V tomto článku jsme pro vás připravili bližší informace o třech nejoblíbenějších letoviscích, které naleznete na jižním a jihovýchodním pobřeží Španělska nedaleko Gibraltaru. Tato letoviska jsou zajímavá nejen svými dlouhými plážemi, ale také výbornými službami, v nichž vás čeká krásná a spokojená dovolená ve Středomoří.

Costa del Sol

Costa del Sol, neboli Pobřeží slunce, je jedním z nejkrásnějších prázdninových resortů Andalusie. Toto letovisko se nachází v provincii Málaga a tvoří jej celá řada krásných měst. Mezi nejznámější patří například Málaga, Torremolinos, Marbella, Benalmádena, Mijas a mnoho dalších, které jsou jedinečnou ukázkou krásy španělských přímořských měst, ale i komfortu zdejších letovisek. Největším lákadlem letoviska Costa del Sol je více než 300 slunečných dní v roce a velmi příjemné teploty v létě i mimo hlavní sezónu.

Dovolená v Costa del Sol jistě nadchne všechny milovníky vodních sportů, kulturního života, fakultativních výletů i klidného odpočinku, která si můžete dopřát na četných plážích, které jsou vzdáleny od rušnějších míst letoviska.

Torremolinos

Jedním z nejvýznamnějších míst na Costa del Sol je bezesporu letovisko Terremolinos, které se z původně malé rybářské vesničky proměnilo v nádherný přímořský resort poskytující komfortní ubytování a vynikající nabídku služeb. Dovolená v Terremolinos je ideální pro všechny, kdo chtějí navštívit původní, historickou, část města, nedaleké město Málaga nebo si užít příjemnou dovolenou plnou kultury, sportu, odpočinku i zábavy na dlouhých písečných plážích lemující velmi čisté moře s ideálními podmínkami pro vodní sporty.

Costa de la Luz

Láká vás spíše než ruch velkých turistických letovisek příjemná klidná atmosféra méně frekventovaných míst Španělska? Pak je pro vás ideální volbou dovolená v Costa de la Luz na jihu Španělska. Díky omezením, které zde platí pro nové budování hotelu, si zde můžete užívat opravdu nádhernou přírodu, v níž se snoubí skalní útesy, hory i široké písečné pláže, které nejsou přeplněny davy turistů. Costa de la Luz je také výborným místem pro rodinnou dovolenou ve Španělsku.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.